Φωτογραφίες από το Train Simulator

Γενική συζήτηση για το παιχνίδι. Απορίες, προτάσεις, σχόλια.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
miltospag
Συνοδός
Συνοδός

H βουλγάρα Craiova σε ελληνικό έδαφος εκτελώντας εμπορικό δρομολόγιο στα τέλη της δεκαετίας του 80.
20210612202148_1.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
BOATMAN
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Αρχίσανε τα δικά τους...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Φίλε καλησπερα!! Οποιοδήποτε repaint δημιουργεις αν το έκανες εσυ διότι δν ξέρω πρεπει να περνεις την άδεια του δημιουργου για να αποφεύγονται παραξηγησεις και πνευματικα δικαιώματα! Επίσης το προτυπο του σάιτ δν ειναι να γεμιζουμε με γκράφιτι τα βαγόνια μας! Καλη προσπαθεια αλλα σε μια καλυτερη εικόνα η αντικείμενο!
Άβαταρ μέλους
ChrisS
Συνοδός
Συνοδός

Δημήτρη από την στιγμή που δεν το ανεβάζει και το έχει για τον εαυτό του δεν υπάρχει λόγος να πάρει άδεια. Έτσι έκανα και εγώ με την η/α.
Άβαταρ μέλους
ngiann
Συνοδός
Συνοδός

dimitris99 έγραψε: 10 Αύγ 2021, 19:13 [...] Επίσης το προτυπο του σάιτ δν ειναι να γεμιζουμε με γκράφιτι τα βαγόνια μας! Καλη προσπαθεια αλλα σε μια καλυτερη εικόνα η αντικείμενο!
Συμφωνώ απολύτως με την τοποθέτηση του φίλου Μήτσου. Καλό θα ήταν να προσπαθούμε να προωθούμε την όμορφη εικόνα τόσο του παλιού όσο και του σύγχρονου ελληνικού σιδηροδρόμου και όχι τα αισχη που δυστυχώς επικρατούν λόγο της υποκουλτούρας που υιοθετούν πολλοί και καταστρέφουν μέρα με την μέρα τον ελληνικό σιδηρόδρομο.
Άβαταρ μέλους
BOATMAN
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

dimitris99 έγραψε: 10 Αύγ 2021, 19:13 Φίλε καλησπερα!! Οποιοδήποτε repaint δημιουργεις αν το έκανες εσυ διότι δν ξέρω πρεπει να περνεις την άδεια του δημιουργου για να αποφεύγονται παραξηγησεις και πνευματικα δικαιώματα! Επίσης το προτυπο του σάιτ δν ειναι να γεμιζουμε με γκράφιτι τα βαγόνια μας! Καλη προσπαθεια αλλα σε μια καλυτερη εικόνα η αντικείμενο!
Το γνωρίζω γιά τα πνευματικά δικαιώματα και ξέρω οτί δεν είναι ωραίο να κλέβεις την δουλειά και τον κόπο του άλλου, αλλά όπως είπε και ο ChrisS από τη στιγμή που δεν το ανέβασα και το έχω για τον εαυτό μου δεν υπάρχει πρόβλημα (θέλω να πιστεύω). Και ξέρεις γούστα είναι αυτα, μπορεί σε σένα να μην σου αρέσουν εσένα και τον Ngiann τα γκράφιτι αλλά σε μένα μπορεί να μου αρέσουν.

Ελπίζω να τα βρήκαμε :occasion:
Άβαταρ μέλους
BOATMAN
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Και άμα πιστεύετε οτί βρομίζει το site έχουν την άδεια μου οι διαχειριστές να το διαγράψουν.
Άβαταρ μέλους
HliasXardas112
Συνοδός
Συνοδός

εμενα προσωπικα σαν πινελια ρεαλισμου τα γκραφιτι εβαλαν και κατι νεο σα περιεχομενο με βαση τη σημερινη κατασταση του σιδηροδρομου μας... ειναι μεν κατι που ειναι αναποφεκτο και δε θελουμε να το βλεπουμε, αλλα ειναι και κατι το οποιο μας φερνει πιο κοντα με τον αληθινο σιδηροδρομο τα γκραφιτι στα βαγονια ενμεσω του παιχνιδιου. Δε γινεται να αρεσει σε ολους αλλα εγω θα πω πως προσθεσε εξτρα ρεαλισμο στο παιχνιδι αυτη η πινελια!
If your train of thought is going nowere... Change tracks
Απάντηση