Ενημερώσεις - Ανακοινώσεις -Προτάσεις

Γενική συζήτηση για το παιχνίδι. Απορίες, προτάσεις, σχόλια.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Γίνεται ανανέωση του χώρου μεταφορτώσεων (downloads). O παλιός δυστυχώς μας τέλειωσε :-(

Από δω και στο εξής θα μπορείτε να βρείτε το υλικό που έχει ανέβει πατώντας εδώ , είτε πληκτρολογώντας την διεύθυνση www.Amnizia.org/downloadsystem , είτε πηγαίνοντας από το μενού στο πάνω μέρος .

Κάθε υλικό που ανεβαίνει, ανακοινώνεται σαν νέα δημοσίευση αυτόματα, ενώ από κάτω θα μπορείτε να σχολιάζετε ή να ζητάτε βοήθεια κτλ.

Δώστε μου λίγο χρόνο μόνο ώστε να συγκεντρώσουμε ότι χρειάζεται και να το ανεβάσουμε... :wink:
---
ΥΓ. Αντώνη ετοιμάσου!
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Οφείλω να ευχαριστήσω τον ToniIC71 για όλα αυτά που έχει φτιάξει και που συνέχισε το έργο του Χρήστου με τον ίδιο ζήλο. Αν δεν ήταν αυτοί δεν θα μιλάγαμε για downloads σήμερα. Και μάλιστα για ελληνικά downloads!

Φυσικά το όνομά μου υπάρχει στις δημοσιεύσεις μόνο και μόνο επειδή φτιάχνω από την αρχή την περιοχή αυτή και που νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερα έτσι. Μπορεί ο alsthom να κάνει τις ανακοινώσεις , όμως τα μπράβο αξίζουν στον ToniIC71 ,στον αδικοχαμένο Hellasexpressz καθώς και στον railmouse (που κι αυτός έχει συνεισφέρει στη διαδρομή).

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Akisf1 που μάζεψε και μου έστειλε όλο το υλικό για να μπορέσω να το ανεβάσω ξανά!
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Εννοείται πως κάτω από κάθε ανακοίνωση ενός νέου download, μπορείτε να ελεύθερα να σχολιάζετε, να ζητάτε κάτι κτλ κτλ.
Έτσι η συζήτηση θα ναι κατηγοριοποιημένη και δεν θα χάνεται σε ένα τεράστιο όγκο σελίδων....
Θα το δούμε βέβαια και στην πορεία και αν υπάρξει κάτι, το αλλάζουμε!
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Μετακίνησα όλες τις ανακοινώσεις των νέων downloads σε άλλη κατηγορία γιατί σαν να μου φάνηκε ότι δυσκολεύτηκε η κατάσταση.

Και πάλι το βλέπουμε όλοι μαζί ...ποια γραμμή θα ακολουθήσουμε. :mrgreen:
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Να μαστε!
Προστέθηκε στη στήλη των downloads, το είδος του αρχείου που κατεβάζεται. Πχ αν είναι rwp, zip κτλ κτλ
Αν δεν σας εμφανίζεται πατήστε CTRL+F5 για να γίνει ανανέωση, ή κάντε ένα καθαρισμό στο ιστορικό του περιηγητή σας.
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Προσωρινά η 'γενική' κατηγορία των downloads έπαθε κάτι. Μάλλον γρίπη. Θα δείξει.
Εμείς όμως δε μασάμε. Πρόσβαση έχουμε κανονικά είτε από το πόστ του κάθε αρχείου, είτε από τα παρακάτω:

Επαναλαμβάνω αυτό είναι προσωρινό.
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Παρακαλώ πολύ δείξτε μια προσοχή στο τι γράφετε και στο τι ανεβάζετε. :rant:
Οποιαδήποτε αναφορά σε σπασμένο, ρημαδιασμένο και γω δεν ξέρω τι άλλο υλικό ΕΚΤΟΣ από τα ελεύθερα (free) που κυκλοφορούν θα διαγράφεται χωρίς καμία άλλη προειδοποίηση.
Επίσης μη χρησιμοποιείτε παραπομπές σε σελίδες με τέτοιο παράνομο περιεχόμενο.
Θα το πω απλά: κινδυνεύουμε με κλείσιμο του φόρουμ και είναι κρίμα.

Αντιθέτως μπορείτε να αναφέρετε/προτείνετε σελίδες με επι πληρωμή και γενικώς νόμιμο υλικό.
Ευχαριστώ πολύ.
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Έκανα μια μικρή ανακατάταξη στις κατηγορίες γιατί έτσι όπως τα είχα πριν , απαιτούσε ένα έξτρα παραπάνω κλικ. Νομίζω ότι τώρα είναι πιο βολικό.
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Σε όσους παρατηρήθηκε πρόβλημα στις γραμμές μετά την τελευταία ενημέρωση των γραμμών κάντε ένα κόπο και κατεβάστε την νέα έκδοση που έχει ανέβει στην θέση της παλιάς, στην κατηγορία των downloads. Εδώ δηλαδή. "Περάστε" την νέα έκδοση πάνω στην παλιά και είστε οκ :xythumbs:

----
Εξετάζονται οι φήμες που αναφέρουν ότι έγινε επίτηδες δολιοφθορά από τους οπαδούς της ηλεκτροκίνησης. :mrgreen: :mrgreen:
Ηλίας
No alsthom...No Party!
Απάντηση