Διαδρομη αθηνα-θεσ/νικη για το ts2015

Οτι έχει σχέση με το Train Simulator. Νέα, Tips & Tricks, Προτάσεις για download, Απορίες, Χρήσιμοι Σύνδεσμοι.
Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Re: Διαδρομη αθηνα-θεσ/νικη για το ts2015

Δημοσίευσηαπό dimitris99 » 16 Ιούλ 2018, 16:28

Παιδια ενα χερι βοηθειας!! Επαθα ζημια στην διαδρομη και πρεπει να ξαναεγκαταστησω το τελευταιο update της θηβας απλως μου κανει οτι μας εκανε τοτε που δν ολοκληρωνοταν στο utilities και τ καναμε με ειδικη διαδικασια και δν το θυμαμαι!!

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 16 Ιούλ 2018, 17:14

dimitris99 έγραψε:Παιδια ενα χερι βοηθειας!! Επαθα ζημια στην διαδρομη και πρεπει να ξαναεγκαταστησω το τελευταιο update της θηβας απλως μου κανει οτι μας εκανε τοτε που δν ολοκληρωνοταν στο utilities και τ καναμε με ειδικη διαδικασια και δν το θυμαμαι!!

Οταν λες ζημια τι ακριβως? Και τι εννοεις με ειδικη διαδικασια δημητρη.. Στειλε να μας πεις να σε βοηθησουμε.. Αν και ολα ειναι εδω τα dowloads.. Για μενα πρεπει να το ξαναβαλει απο αρχη το τρενο γτ δεν ξερω κατα ποσο σωστα θα το περασουμε ετσι..

Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό dimitris99 » 16 Ιούλ 2018, 18:54

Akisf1 έγραψε:
dimitris99 έγραψε:Παιδια ενα χερι βοηθειας!! Επαθα ζημια στην διαδρομη και πρεπει να ξαναεγκαταστησω το τελευταιο update της θηβας απλως μου κανει οτι μας εκανε τοτε που δν ολοκληρωνοταν στο utilities και τ καναμε με ειδικη διαδικασια και δν το θυμαμαι!!

Οταν λες ζημια τι ακριβως? Και τι εννοεις με ειδικη διαδικασια δημητρη.. Στειλε να μας πεις να σε βοηθησουμε.. Αν και ολα ειναι εδω τα dowloads.. Για μενα πρεπει να το ξαναβαλει απο αρχη το τρενο γτ δεν ξερω κατα ποσο σωστα θα το περασουμε ετσι..

Ακη εβαλα αθελα το κομματι που εκανε ο ηλιας για να δω απλα την προσπαθεια του και απο τιθορεα και μετα δν υπαρχει γραμμη εχει καλυφθει απο βουνο αυτο εννοω ζημια και απο αγγειες μεχρι δομοκο πολλες αστοχιες δεντρα στον αερα πανω στις γραμμες και τετοια!!

Άβαταρ μέλους
HliasXardas112
Συνοδός
Συνοδός
Επικοινωνία:

Δημοσίευσηαπό HliasXardas112 » 16 Ιούλ 2018, 19:16

dimitris99 έγραψε:
Akisf1 έγραψε:

Ακη εβαλα αθελα το κομματι που εκανε ο ηλιας για να δω απλα την προσπαθεια του και απο τιθορεα και μετα δν υπαρχει γραμμη εχει καλυφθει απο βουνο αυτο εννοω ζημια και απο αγγειες μεχρι δομοκο πολλες αστοχιες δεντρα στον αερα πανω στις γραμμες και τετοια!!

καταλαβα τι εννοεις αλλα αυτο εγινε για να μπουν τα δεδομενα εδαφους της υπολειπης εκτασης και ξεχασα πως ετσι αλλαζει ολη η διαδρομη σευχαριστω για την πληροφορια και αυτο θα το διρθωσω αμεσως

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 16 Ιούλ 2018, 19:35

dimitris99 έγραψε:
Akisf1 έγραψε:

εγω ειχα πει κατι το οποιο δεν το χετε δοκιμασει με πολλα τεστ δεν το δινετε δημοσια..και μια διαδρομη παιδια για να φτιαχτει χρειαζεται παρα πολυ χρονο γνωσεις 3d και παρα πολλα στοιχεια να βλεπετε πως παει η διαδρομη.. δεν εγκαθιστατε τπτ αν δεν το τεσταρουν ειδικα ατομα... δεν ειναι ετσι ευκολο να φτασετε στον παλιοφαρσαλο χωρις καν να κανετε την γραμμλογια του σταθμου.. χωρις κτιρια και χωρις τα ακρως απαραιτητα .. δεν ειναι φτιαχνω μια γραμμη και αντε αυτο ηταν ολο.. μπορει να παρει και 6μηνες να φτιαχτει ενα κομματι παιδια δεν ειναι ευκολη υποθεση..ο ηλιας προσπαθει να καταφερει να φτασει εκει αλλα δεν αρκει μονο η γραμμη παιδια.. στην περιπτωση σου φιλε πας απο την αρχη εγκατασταση...εκτος αν κανει απεγκατασταση του ηλια το προσθετο. δοκιμασε το.. και γω ηθελα να το βαλω αλλα τλκ αν το κανα θα εχανα τα παντα ..

Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό dimitris99 » 16 Ιούλ 2018, 22:13

Akisf1 έγραψε:
dimitris99 έγραψε:
Akisf1 έγραψε:

εγω ειχα πει κατι το οποιο δεν το χετε δοκιμασει με πολλα τεστ δεν το δινετε δημοσια..και μια διαδρομη παιδια για να φτιαχτει χρειαζεται παρα πολυ χρονο γνωσεις 3d και παρα πολλα στοιχεια να βλεπετε πως παει η διαδρομη.. δεν εγκαθιστατε τπτ αν δεν το τεσταρουν ειδικα ατομα... δεν ειναι ετσι ευκολο να φτασετε στον παλιοφαρσαλο χωρις καν να κανετε την γραμμλογια του σταθμου.. χωρις κτιρια και χωρις τα ακρως απαραιτητα .. δεν ειναι φτιαχνω μια γραμμη και αντε αυτο ηταν ολο.. μπορει να παρει και 6μηνες να φτιαχτει ενα κομματι παιδια δεν ειναι ευκολη υποθεση..ο ηλιας προσπαθει να καταφερει να φτασει εκει αλλα δεν αρκει μονο η γραμμη παιδια.. στην περιπτωση σου φιλε πας απο την αρχη εγκατασταση...εκτος αν κανει απεγκατασταση του ηλια το προσθετο. δοκιμασε το.. και γω ηθελα να το βαλω αλλα τλκ αν το κανα θα εχανα τα παντα ..

Ορθα Ακη εχεις δικιο προσπαθησα να το σωσω αφαιρεντας το αρχειο του Ηλια αλλα και ξαναεγκατεστησα το upadate της Θηβας αλλα τπτ ο μονος τροπος ειμαι εγκατασταση του route αο την αρχη;;

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 16 Ιούλ 2018, 22:38

Ναι δημητρακη μου απο την αρχη ολο το game.. Μπες στο messenger να σου πω τα παντα απο βηματα φιλε

Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό dimitris99 » 17 Ιούλ 2018, 01:13

Akisf1 έγραψε:Ναι δημητρακη μου απο την αρχη ολο το game.. Μπες στο messenger να σου πω τα παντα απο βηματα φιλε

Ακη στις 2 σχολαω οποτε μεσημερακι αυριο φιλε σε ευχαριστω πολυ και σορυ αν σε βαζω σε κοπο αν και νομιζω οτι δν χρειαζεται απο την αρχη!!

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 17 Ιούλ 2018, 01:36

dimitris99 έγραψε:
Akisf1 έγραψε:Ναι δημητρακη μου απο την αρχη ολο το game.. Μπες στο messenger να σου πω τα παντα απο βηματα φιλε

Ακη στις 2 σχολαω οποτε μεσημερακι αυριο φιλε σε ευχαριστω πολυ και σορυ αν σε βαζω σε κοπο αν και νομιζω οτι δν χρειαζεται απο την αρχη!!

Γνωμη δικια μου ειναι να το κανεις σωστα και βημα βημα διοτι τωρα εχουν περαστει τα αρχεια του ηλια και οι περισσοτερες επεκτασεις ηταν με αντιγραφη αρχειων.. Γιαυο στο λεω..

Άβαταρ μέλους
ChrisS
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό ChrisS » 17 Ιούλ 2018, 08:29

Akisf1 έγραψε:
dimitris99 έγραψε:

Γνωμη δικια μου ειναι να το κανεις σωστα και βημα βημα διοτι τωρα εχουν περαστει τα αρχεια του ηλια και οι περισσοτερες επεκτασεις ηταν με αντιγραφη αρχειων.. Γιαυο στο λεω..

Περασα κι εγω το update για Παλαιοφαρσαλο. Πρεπει δηλαδη να ξαναεγκαταστησω ολο το route απο την αρχη? Μαζι με τα σεναρια? Ποια ειναι η σειρα των update της διαδρομης?

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 17 Ιούλ 2018, 11:19

ChrisS έγραψε:
Akisf1 έγραψε:
dimitris99 έγραψε:Ακη στις 2 σχολαω οποτε μεσημερακι αυριο φιλε σε ευχαριστω πολυ και σορυ αν σε βαζω σε κοπο αν και νομιζω οτι δν χρειαζεται απο την αρχη!!

Περασα κι εγω το update για Παλαιοφαρσαλο. Πρεπει δηλαδη να ξαναεγκαταστησω ολο το route απο την αρχη? Μαζι με τα σεναρια? Ποια ειναι η σειρα των update της διαδρομης?

Χρηστο καλημερα λογω το οτι επειδη περασατε ενα κομματι ανεπισημο που δεν εχει περαστει απο ελεγχο του φιλου μας του ηλια που του εξηγησα οτι δεν ειναι ευκολη υποθεση η κατασκευη διαδρομης.. Θελει πολλα που δεν μπορω να τα ξανααναλυσω .. Η σειρα ειναι το παιχνιδι απο την αρχη και ξεκινας και περνας το κομματι το πρωτο το full pack v3.3 του χρηστου την πρωτη διαδρομη και μετα το κομματι του δομοκου μετα της λειβαδειας και μετα της θηβας αλλα θα σου παρει πολυ χρονο..συμβουλη δικια μου θα βαζετε μονο πραγματα που ειναι επισημα απο ατομα εξειδικευμενα χωρις να θελω βα μειωσω τον φιλο μας τον ηλια που προσπαθει και του δινω πολλα μπραβο για το πεισμα του αλλα να βαζετε αρχεια μονο του αντωνη γτ αυτα σιγουρα δεν θα εχουν προβλημα η ακομα και να εχουν το διορθωνει στην στιγμη...καλο κουραγιο χρηστο φιλε

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 17 Ιούλ 2018, 15:28

ChrisS έγραψε:
Akisf1 έγραψε:
dimitris99 έγραψε:Ακη στις 2 σχολαω οποτε μεσημερακι αυριο φιλε σε ευχαριστω πολυ και σορυ αν σε βαζω σε κοπο αν και νομιζω οτι δν χρειαζεται απο την αρχη!!

Ta εξτρα σεναρια που ειναι με rwp τα βαζεις οποτε θες

Άβαταρ μέλους
dimitris99
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό dimitris99 » 17 Ιούλ 2018, 20:29

Ολα καλα με την διαδρομη!!Εφαγε διαγραφη και εγκατάσταση κομματι κομματι απο την αρχη!!

Άβαταρ μέλους
χρυσανθος
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Δημοσίευσηαπό χρυσανθος » 17 Ιούλ 2018, 22:40

τι κριμα που ο τονυ ic ειναι απασχολημενος αλλιως θα τελιωνε πιο συντομα η επεκταση

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 17 Ιούλ 2018, 23:47

χρυσανθος έγραψε:τι κριμα που ο τονυ ic ειναι απασχολημενος αλλιως θα τελιωνε πιο συντομα η επεκταση

O tony ασχολειται με αλλα πραγματα και παραλληλα και με το aeg.. Εχει και προσωπικη ζωη να κοιταξει..πανω απο ολα ανθρωποι να μαστε.. Προεχει αλλη επεκταση αλλα δεν ξερουμε που. Δεν μπορω να πω πιο πολλα..λυπαμαι.. Εχει ψωμι πολυ η υποθεση ποσο μαλλον αυτο που ετοιμαζουμε. Μενετε συντονισμενοι.

Επιστροφή στο ευρετήριο

Επιστροφή σε “Train Simulator (Railworks)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες

ypomnhma