Αγορα απο steam Τo EEP Train Simulator Mission με προβλημα στην φωρτωση και την εκκινηση του παιχνιδιου

Οτι έχει σχέση με το Train Simulator. Νέα, Tips & Tricks, Προτάσεις για download, Απορίες, Χρήσιμοι Σύνδεσμοι.
Άβαταρ μέλους
carlitos1977
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.
Επικοινωνία:

Αγορα απο steam Τo EEP Train Simulator Mission με προβλημα στην φωρτωση και την εκκινηση του παιχνιδιου

Δημοσίευσηαπό carlitos1977 » 22 Ιούλ 2017, 19:59

Kαλησπερα στο team Προσφατα πριν απο τρεις ημερες εκανα μια αγορα μεσω Steam του ΕΕP Train Simutator Μission Εγινε κανονικα η Εγκατασταση του ΕEP Train simulator Mission μεσω Steam αλλα εχω ενα θεμα με την φωρτωση και την εκκινησση του παιχνιδιου αφου γινετε η εγκατασταση υστερα μου βγαζει ενα παραθυρο που μου λεει αυτο οτι Δεν μπορεί να βρει τον κατάλογο περιεχομένου να προσπαθήσει να ξεκινήσει το πρόγραμμα με δικαιώματα διαχειριστή αν το πρόβλημα επιμένει να δοκιμάσετε μια νέα εγκατάσταση του... Τωρα Εγω του κανω απεγκατασταση και Ξανα εγκατασταση του παιχνιδιου και μου ξαναβγαζει το ιδιο προβλημα Aν γνωριζει καποιος ασ βοηθησει ωστε να ληθει το προβλημα που εχω με το παινιδι :-( :-( :-(

Άβαταρ μέλους
Akisf1
Συνοδός
Συνοδός

Re: Αγορα απο steam Τo EEP Train Simulator Mission με προβλημα στην φωρτωση και την εκκινηση του παιχνιδιου

Δημοσίευσηαπό Akisf1 » 23 Ιούλ 2017, 06:34

carlitos1977 έγραψε:Kαλησπερα στο team Προσφατα πριν απο τρεις ημερες εκανα μια αγορα μεσω Steam του ΕΕP Train Simutator Μission Εγινε κανονικα η Εγκατασταση του ΕEP Train simulator Mission μεσω Steam αλλα εχω ενα θεμα με την φωρτωση και την εκκινησση του παιχνιδιου αφου γινετε η εγκατασταση υστερα μου βγαζει ενα παραθυρο που μου λεει αυτο οτι Δεν μπορεί να βρει τον κατάλογο περιεχομένου να προσπαθήσει να ξεκινήσει το πρόγραμμα με δικαιώματα διαχειριστή αν το πρόβλημα επιμένει να δοκιμάσετε μια νέα εγκατάσταση του... Τωρα Εγω του κανω απεγκατασταση και Ξανα εγκατασταση του παιχνιδιου και μου ξαναβγαζει το ιδιο προβλημα Aν γνωριζει καποιος ασ βοηθησει ωστε να ληθει το προβλημα που εχω με το παινιδι :-( :-( :-(

Γεια σου φιλε...αυτο που κατεβασες δεν χρειαζεται...σβηστα ολα και περασε μονο το αυθεντικο train simulator απο το steam..και μετα ολα τα αρχεια για την ελληνικη με την σειρα που πρεπει και ολα θα ειναι οκ..δεν χρειαζεται περιττα πραγματα να βαζεις γιατι το βαρενεις το προγραμμα.. Κανδ αυτα και θα σου λυθει το προβλημα..

Άβαταρ μέλους
carlitos1977
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.
Επικοινωνία:

Re: Αγορα απο steam Τo EEP Train Simulator Mission με προβλημα στην φωρτωση και την εκκινηση του παιχνιδιου

Δημοσίευσηαπό carlitos1977 » 23 Ιούλ 2017, 19:09

τι ακριβως ενωεις οταν λες να περασω το αυθεντικο train simaltor απο το steam και μετα ολα τα αρχεια για την ελληνικη της επεκτασεις του ελληνικου router ενωεις γιατι αυτα τα εχω Αλλωστε εχω απο αγορα το train simulator 2017 απο το steam

Επιστροφή στο ευρετήριο

Επιστροφή σε “Train Simulator (Railworks)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

ypomnhma