Hellas-Expressz - Η τελευταία αναχώρηση...

Οτι έχει σχέση με το Train Simulator. Νέα, Tips & Tricks, Προτάσεις για download, Απορίες, Χρήσιμοι Σύνδεσμοι.
Άβαταρ μέλους
Meganium
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

Re: Hellas-Expressz - Η τελευταία αναχώρηση...

Δημοσίευσηαπό Meganium » 06 Απρ 2015, 14:33

Καλό ταξίδι Χρήστο.. Συλληπητήρια στους συγγενείς του...

Άβαταρ μέλους
jdogos
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Δημοσίευσηαπό jdogos » 06 Απρ 2015, 14:38

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του HELLAS expressz.

Καλό παράδεισο....

Άβαταρ μέλους
SurvivaL
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό SurvivaL » 06 Απρ 2015, 17:54

Τι να πω τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογενειά του, πραγματικά θα μας λήψει τέτοιο παιδί με τόσο πάθος για τον σιδηρόδρομο...!!!! Καλό ταξίδι Χρήστο!!! :-(

Άβαταρ μέλους
JIMARAS
Προϊστάμενος
Προϊστάμενος

Δημοσίευσηαπό JIMARAS » 06 Απρ 2015, 18:17

Αν και δε γνωριστήκαμε ποτέ, τα πραγματικά συλλυπητήρια μου! Τι κρίμα! Καλό παράδεισο στο παλικάρι. :oops:

Άβαταρ μέλους
manoskark
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό manoskark » 06 Απρ 2015, 18:58

Τι να πω εχω σοκαριστει.. δεν το γνωριζα καλα τον Χρηστο αλλα ειχαμε μιλησει μεσω μνματων αρκετες φορες κατα την διαρκεια της δημιουργιας του υλικου.. Συλλυπητηρια στην οικογενεια του.. Θα τον θυμομαστε συνεχως παιζοντας με τα εικονικα δημιουργηματα του.. Να πω την αληθεια ρε παιδια μολις ειδα την ειδηση σκεφτηκα οτι θα ειχε καποιο προβλημα υγειας.. δλδ σαν να το περιμενα.. και αυτο γτ.. γτ μου ειχε κανει εντυπωση ενα ποστ του και μου ειχε χαραχτει στο πισω μερος του μυαλου μου οτι κατι δεν παει καλα.. το ποστ ειναι η απαντηση σε καποια μελη που προτεινουν να μαζεψουμε να του δωσουμε καποιο χρηματικο ποσο για ανταλλαγμα σε αυτα που εχει δημιουργησει..

''Φίλοι, σας ευχαριστώ για την προθυμία σας και ειδικά εσένα Tsako για την πρωτοβουλία σου να προτείνεις μια τέτοια χειρονομία που πραγματικά με συγκινεί και δείχνει εντιμότητα καθώς αναζητείς μια ανταπόδοση της χαράς που σου προσφέρουν τα όσα φτιάχνω και αναγνώριση της ώρας και του “κόπου” που αφιερώνω (το δεύτερο μου την ψιλοδίνει να το λέω, εξ ου και τα εισαγωγικά). Φυσικά όπως ξέρετε δεν έχω ζητήσει ούτε σεντ και δεν προτίθεμαι να ζητήσω. Ξέρω οτι οι καιροί είναι δύσκολοι για όλους οπότε με ευχαριστεί περισσότερο να ξέρω ότι κρατάω αναμνήσεις και συναισθήματα ζωντανά που η εξέλιξη και η πορεία του σιδηρόδρομου έχουν σβήσει από τη ζωή όσων από μας τα βιώσαμε ειδικά όσων δεν τα χαρήκαμε όσο θα θέλαμε και κατα συνέπεια δεν τα χορτάσαμε.
Όσο αφορά τη σκέψη περί δωρεάς θα θελα να μπορούσα να εξηγηθώ καλύτερα, αλλά δεν μου είναι εύκολο γιατί δε θέλω να εκθέσω τον εαυτό μου και τη ζωή μου εδώ, οπότε ρισκάροντας να μην με καταλάβετε θα θελα απλά να σας πω ότι εκτιμώ πολύ την προθυμία και την πρωτοβουλία αλλά προτιμώ ο,τι κι αν είχε σκοπό ο καθένας να προσφέρει να το αξιοποιήσει για δικό του όφελος ή ακόμα καλύτερα για να προσφέρει χαρά σε κάποιον άλλο γύρω του αντί εμου, γιατί για διάφορους λόγους δεν θα μπορέσω να τα χαρώ αυτά που θα προσφέρατε οπότε το μόνο που θα καταφέρνατε θα 'ταν να τα στερηθείτε και τίποτα παραπάνω. Την κίνηση την εκτίμησα ήδη. Θα ήταν μάταιο και κρίμα. Δεν ξέρω πως αλλιώς να το εκφράσω. Σε καμία περίπτωση δεν θα επηρέαζε αυτό που λέω το “ποσό”! Και το λαχείο να κέρδιζα αύριο δε θα άλλαζε κάτι. Αντίθετα με ευχαριστεί να ακούω τον ενθουσιασμό και την χαρά σας, να βλέπω τα στιγμιότυπα που ανεβάζετε και αυτά είναι για μένα η μόνη αμοιβή που με γεμίζει και που μπορεί να χρειαστώ.
Σας υπερευχαριστώ λοιπόν, είστε όλοι υπέροχοι, κάντε ένα καλό δωράκι σε όποιον/όποια θέλετε να χαροποιήσετε και με αυτό το σμπάρο θα χετε πετύχει δυο τρυγόνια, εκ των οποίων το δεύτερο θα 'μαι εγώ.
:kiss: ''
Τελοςπαντων δεν νομιζω οτι εχει και πολυ σημασια να το ψαχνουμε τωρα πια..
Αντιο Χρησταρα

Άβαταρ μέλους
dimpaik
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό dimpaik » 06 Απρ 2015, 19:36

Χρήστο, δεν πρόλαβα να σε γνωρίσω, να σου ζητήσω να μείνεις μαζί μας. Αλλά εσύ θα είσαι μαζί μας μέσα από τα όμορφα ταξίδια που μας χάρισες...Εύχομαι η κληρονομιά που μας άφησες να βρει άξιους συνεχιστές. Θα είναι ένας ελάχιστος φόρος τιμής στη μνήμη σου.Καλό σου ταξίδι...

Άβαταρ μέλους
alsthom
Webmaster
Webmaster

Δημοσίευσηαπό alsthom » 06 Απρ 2015, 20:44

@manoskark, αυτό ακριβώς είναι που με σκάει. Το αναφέρει κιόλας ο Χρήστος στο mail που μου έστειλε, αυτό που επεσήμανες....

Επίσης λίγες μέρες πριν, μου είχε στείλει ένα δεματάκι με ένα γράμμα μέσα. Κάτι αντίστοιχο έλεγε κι εκεί. Αλλά δε μπόρεσα να το αποκρυπτογραφήσω έγκαιρα.

Το μόνο που με κάνει κάπως καλύτερα, είναι το ότι το είχε πάρει ήδη απόφαση....
Ηλίας
No alsthom...No Party!

Άβαταρ μέλους
zisis1
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό zisis1 » 06 Απρ 2015, 21:53

Το σοκ ήταν μεγάλο για όλους μας, σε όσους χάρισε αξέχαστες στιγμές μέσα από τη διαδρομή που έφτιαξε και τη έδωσε σε μας για να θυμηθούμε ταξίδια που κάναμε με αυτό το μέσο. Θα πρότεινα λοιπόν, αν είναι δυνατό να οργανωθεί ,ένα ταξίδι στη διαδρομή ΤΙΘΟΡΕΑ-ΔΟΜΟΚΟΣ (που είχε σκοπό να την πάει ο Χρήστος) για να τον τιμήσουμε και να γνωριστούμε μεταξύ μας. Ευχαριστώ και περιμένω απάντηση..

Άβαταρ μέλους
SPAP-lover
Συνοδός
Συνοδός

Δημοσίευσηαπό SPAP-lover » 06 Απρ 2015, 22:26

Στις 28/3 έσπευσε να λύσει απορίες μου σχετικά με το παιχνίδι. Τι να πω; Τραγικό... Καλό ταξίδι, φίλε!

Άβαταρ μέλους
Απόστολος
Μηχανοδηγός
Μηχανοδηγός

Δημοσίευσηαπό Απόστολος » 06 Απρ 2015, 22:43

Αιωνία του η μνήμη. Να είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει. Κρίμα για το παιδί. :-(

Άβαταρ μέλους
Μάρκης
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό Μάρκης » 06 Απρ 2015, 23:02

Κριμα χασαμε ενα πολυ καλο ανθρωπο οπου ειχαμε προβλημα κατευθειαν σου εβρησκε την λυση την παρασκευή του εστειλα για την διαδρομή να μου πει κατι που ηθελα αλλα δεν πηρα ποτε απαντηση δυστυχώς. Μεσα σε 1 χρονο μας εδωσες αυτό ακριβώς που ηθελε ο καθε σιδηροδρομοφιλος και παλι ειναι λιγα τα ευχαριστώ μπροστά σε αυτό το μεγαλο εργο κριμα

Άβαταρ μέλους
sotungaris
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό sotungaris » 06 Απρ 2015, 23:18

Αν και ειχαμε μιλησει μονο μια φορα χάρηκα που εδωσες χρονο να μου απαντησεις στις ερωτησεις μου! Θαυμασα το εργο σου, το μερακι με το οποιο εφτιαξες τη διαδρομη! Ευχαριστω για τα ατελειωτα 3D ταξιδια που προσεφερες σε ολους μας! Καλο ταξιδι Χρηστο!

Άβαταρ μέλους
erail
Μηχανοστασιάρχης
Μηχανοστασιάρχης

Δημοσίευσηαπό erail » 07 Απρ 2015, 00:13

Τι μεγάλο κρίμα για έναν αξιόλογο άνθρωπο...
Ας είναι ευτυχισμένος εκεί που θα πάει.
Γκααα!

Γ. Χαζάπης
σιδηροδρομόφιλος, ΟΧΙ μπετατζής...
Σώστε τη ΣΠΑΠ!
Διασώστε τη γοητεία του σιδηροδρόμου.

Reset στο κράτος.

Άβαταρ μέλους
MetroDriver3512
Φύλακας Ι.Δ.
Φύλακας Ι.Δ.

Δημοσίευσηαπό MetroDriver3512 » 07 Απρ 2015, 14:42

Τώρα το έμαθα και εγώ πραγματικά πολύ σοκαριστικό.
Καλό ταξίδι φίλε και καλό παράδεισο! :-(
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
dimplast
Κλειδούχος
Κλειδούχος

Δημοσίευσηαπό dimplast » 07 Απρ 2015, 21:58

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του Χρήστου.
Κάθε διαδρομή θα είναι αφιερωμένη σε σένα.

Καλό σου ταξίδι.

Επιστροφή στο ευρετήριο

Επιστροφή σε “Train Simulator (Railworks)”

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

ypomnhma